Satınalma Duyuru Detay
(Onay No: 52) 8 Kalem Menkul Mal, Gayrimaddi Hak Alım, Bakım ve Onarım Giderleri Tüm Satınalma Duyurular
Son Geçerlilik Tarihi 20-03-2018 Son Geçerlilik Saati 10:25
Tarih 13-03-2018 Ekleyen V.H.K.İ. Mehmet SANCAK
Yürütücü Adı Dr.Öğr.Üy. Murat LÜY Yürütücü iş telefonu (318)357-4242 - 1272
Yürütücü Fakültesi Mühendislik Fakültesi Yürütücü Bölümü Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü
Duyuru Detayı

 

TEKLİFLERİNİZİ ONLİNE VERMENİZ GEREKMEKTEDİR.
ONLİNE TEKLİF VEREBİLMEK İÇİN OTOMASYONA GİRİŞİ TIKLAYARAK FİRMA YENİ ÜYELİK BİLGİLERİNİZİ TAM VE EKSİKSİZ DOLDURDUKTAN SONRA MAİLİNİZE GELECEK AKTİVASYON KODU İLE ÜYELİĞİNİZİ AKTİF HALE GETİRDİKTEN SONRA TEKLİF VERMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

TEKLİF VERMEK İÇİN LÜTFEN otomasyonbap.kku.edu.tr ADRESİNİ ZİYARET EDİNİZ.

ÖNEMLİ:FETÖ/PDY veya herhangi bir terör örgütü kapsamında sahip, ortak ve yöneticileri hakkında gözaltı/tutuklama kararı olan işletmeler ile terör örgütlerine destek verdiği resmi makamlarca duyurulan işletmelerin teklif vermemesi gerekmektedir. Bu hususun tespiti halinde 667 Sayılı KHK kapsamında ödeme yapılmayacaktır.


1: İstenen malzemelerin marka ve modelleri, kod ve katolog numaraları teklif mektubunda ayrıntılı olarak belirtilecektir..
2: Online olarak teklif verdiğinizde oluşan teklif mektubunun imzalanmış ve kaşelenmiş olarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
3: Götürü bedel olarak  değerlendirileceği belirtilen mal/hizmet alımlarında, proje yöneticisi veya idaremiz gerek görmesi halinde; gelen teklifleri birim fiyata göre değerlendirme yapabilecektir.
4: Ürünlere ilişkin teslimat süreleri teklif mektuplarında mutlaka belirtilmelidir. Teslimat tek partide yapılacak olup, teslim süresi tüm malzemeler için aynı olmalıdır.  Belirtilen süre içerisinde teslim edilmeyen malzemelerin alımı idaremiz tarafından iptal edilebilecektir.İstekliler tarafından ürünlerin teslimi için belirtilen süreler idaremiz tarafından önerilen sürenin altında bir süre belirlenebilir. Bu durumda teslimi yapamayacağını belirten isteklinin siparişi iptal edilir ve herhangi bir müeyyide uygulanmaz.  
5: Tekliflerde belirtilen birim fiyat,  toplam tutar kısmı açık ve doğru hesaplanmalıdır. Yanlış hesaplamalar verildiği şekliyle dikkate alınacaktır.
6: Teslim yerine kadar olan taşıma ve sigorta giderleri yükleniciye aittir.
7: Montaj gerektiren durumlarda montaj işlemleri yüklenici tarafından yapılacaktır. Eğitim gerektiren durumlarda proje yürütücüsüne cihaz başında gerekli eğitim verilecektir.
8: Teklifler TL olarak verilmelidir.

9-Piyasadan ayrıca teklif alıp almamakta idaremiz serbesttir. Teklif sunma süresinin sonunda, piyasadan teklif alınıp alınmayacağına idaremiz karar verebilecektir.

10-Teklif edilen fiyatların eşit olması halinde, proje yöneticisinin tercihi geçerli olacaktır.

11-Teklif ile ilgili olarak yapılacak her türlü yazışmalar, 4734 sayılı kanun'un 65 nci maddesi gereği, Birimimiz tarafından  Faks veya E-posta ile yapılacaktır. Ayrıca posta ile bildirim yapılmayacaktır.

12-Birimimiz işin teslimine müteakip çok kısa bir süre içinde teslimatı gerçekleştiren firmaya ödemesini yapmaktadır. Teklif bu husus dikkate alınarak, iskonto yapılmış peşin satış fiyatı üzerinden verilmelidir.

13-Teklif edilen malzemeler İdarece elektronik ortamda e-posta olarak verilecek siparişe binaen en geç siparişte belirtilen günün mesai saati bitimine kadar belirtilen adrese/kişiye teslim edilecektir. Teslimatın gecikmesi durumunda, proje yöneticisinin gecikmeden dolayı işlemlerin aksadığını belirtir bir yazı ile Birimimize başvuruda bulunması halinde, 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 3 üncü maddesinin (f) Bendi kapsamında yapılacak alımlara ilişkin, 01.12.2003 tarihli 2003/6554 sayılı Kararnamenin Eki Esasların 11 inci maddesinin (f) fıkrası kapsamında İdaremizin sonraki alımlarında teklifleri kabul edilmeyebilecektir.

 

Teklifler götürü bedel üzerinden değerlendirilecektir. İstenen nitelikte ürünü teklif eden ve toplam tutarda fiyatı en ucuz olan istekliden alım gerçekleştirilecektir.


Satınalınacak ürünler (Onay No: 52)
Satın Alınacak Kalemler
No Satın Alınacak Kalem Miktar-Birim Teknik Şartname
1 SIMATIC S7-1200 PLC 1 Adet PLC_İslemci Teknik Sartnamesi.docx
2 SIMATIC S7-1200 RS232 İLETİŞİM MODÜLÜ 1 Adet PLC_İletisim Modulu Teknik Sartnamesi.docx
3 SIMATIC S7-1200 ANALOG GİRİŞ MODÜLÜ 1 Adet PLC_Analog Giris Modülü Teknik Şartnamesi.docx
4 SIMATIC S7-1200 ANALOG ÇIKIŞ MODÜLÜ 1 Adet PLC Analog Çıkış Modülü Teknik Şartnamesi.docx
5 SIMATIC S7-1200 GSM/GPRS İLETİŞİM MODÜLÜ 1 Adet PLC_GSMGPRS Modülü Teknik Şartnamesi.docx
6 SIMATIC S7-1200 DOKUNMATİK EKRAN 1 Adet PLC _ Dokunmatik Ekran Teknik Şartnamesi.docx
7 SIMATIC STEP 7 BASIC PROGRAMI 1 Adet PLC_SIMATIC STEP S7 Programı Teknik Şartnamesi.docx
8 SIMATIC NET BAĞLANTI KABLOSU 1 Adet PLC_SIMATIC S7 Bağlantı Kablosu Teknik Şartnamesi.docx

  • __short_title__ __title__
  • __title__
  • __title__
  • __count__